Karel Pacner

novinář, který píše i knihy, nyní na odpočinku

dopisy čtenářů

povinné
povinné
povinný, nebude zveřejněn

ANTISPAM Sečtěte dvě a tři (číslovkou):

novýPavel Amcha (04.08.2017 07:36)

Vážený pane inženýre, už jsme dlouho nebyli v kontaktu, ale jistě se rozpomenete. Nemyslím si, že byste neměl co na práci, ale přesto Vám pošlu něco k nakouknutí. I já se zařadil ve svých 71 letech mezi píšící lidstvo. Jedná se o srandu ve verších - limeriky. Více na http://limeriky.cz. Není tam zatím příliš mnoho limeriků a ententyků prezentováno, ale pokud na to budete mít náladu, mohu přidat čtyři stránky limeriků v příloze, ale musel bych mít Vaši soukromou adresu. Do této to přidat neumím. Ale posílat ji nemusíte, já se zlobit nebudu. Pokud Vás to všechno zaujme, budu vděčný za další rozšiřování vědomosti o mé příští knížce. Nic jiného mi nezbývá, když mě nikdo nezná, tak to zkouším dostat do povědomí všelijak.
S pozdravem
Pavel Amcha

novýKarel Pacner (03.08.2017 11:25)

Vážená paní Fajtová, je mi líto, ale anglický překlad mé knihy Osudové okamžiky 20. století neexistuje. Západní překladatelé nemají o literaturu faktu z našich končin velký zájem.

novýJana Fajtová (02.08.2017 09:50)

Dobrý den vážený pane Pacnere,
velmi rádi bychom poslali do ciziny našim příbuzným Vaši skvělou knihu Osudové okamžiky 20. století. Potřebovali bychom ji ovšem v anglickém překladu.
Mohl byste mi, prosím, sdělit zda je možno anglickou verzi Vaší knihy sehnat?
Moc děkuji za odpověď a jsem s pozdravem.
J. Fajtová

novýZuzana Sommerová (14.07.2017 12:13)

Dobrý den pane Pacnere,
pracuji pro agenturu Essential Communication a budeme spolu s Roskosmosem organizovat několik akcí k výročí Sputnika, Remka a Těreškovové, která budou letos na podzim a v příštím roce.

Chtěli bychom se s Vámi sejít, celou věc probrat, poradit se....
Můžete mi na Vás prosím dát nějaké kontakty - mail, telefon. Našla jsem pouze FCB a moc zde nekomunikuji

novýZuzana Sommerová (14.07.2017 12:11)

Dobrý den pane Pacnere,
pracuji pro agenturu Essential Communication a budeme spolu s Roskosmosem organizovat několik akcí k výročí Sputnika, Remka a Těreškovové, která budou letos na podzim a v příštím roce.

Chtěli bychom se s Vámi sejít, celou věc probrat, poradit se....
Můžete mi na Vás prosím dát nějaké kontakty - mail, telefon. Našla jsem pouze FCB a moc zde nekomunikuji

novýKarel Pacner (09.07.2017 23:20)

Vážený pane Černochu, nejsem tak ponořen do těchto věcí, to máte o mně příliš vysoké mínění. Vím, že se o tom občas diskutuje, ale nemyslím, že by se o to historici nějak víc přeli. Já jsem zaregistroval, že měli začátkem srpna k dispozici tři bomby, dvě odvezli na Tinian, třetí byla někde v USA, nejspíš v Los Alamos. Možná máte pravdu vy, že měli hotové celkem 4 bomby. Když se Stalin dověděl o Hirošimě a Nagasaki, dostal strach, že jich mají větší množství, a proto by je mohli použít proti němu, kdyby obsahoval Turecko kvůli úžinám. To mám z ruského pramene. Někde jsem viděl počty atomových bomb připravených k použití v následujících letech, ale nestáhl jsem si to, nepotřeboval jsem to. Pokud na něco přijdete, dejte vědět.

novýFrantišek Černoch (09.07.2017 22:00)

Dobrý večer pane Pacnere,
jistě je Vám známo že se vede diskuse kolik atomových bomb vlastně měli Američané po Hirošimě a Nagasaki. Jsou názory že měli připravenu jednu bombu na srpen a 3 až 4 na září a říjen. A také jsou názory že neměli bombu žádnou, že neměli dostatek štěpného materiálu a výroba další bomby by trvala rok. Proč se v tom tak mlží, proč Američané neřeknou na rovinu jak to bylo? Myslíte že jde o informaci, která může mít takové důsledky, že k dnešnímu jsou nuceni ji tajit?
S pozdravem František Černoch

novýKristýna Zbořilová (13.06.2017 10:26)

Vážený pane Pacnere,
moc děkuji za rychlou odpověď. Tajný závod o Měsíc už má svoje VIP místo v naší knihovničce! :) Také děkuji za tipy na další knihy, Čtvrtstoletí republiky si určitě v září pořídíme. A s nadšením se pak budeme těšit na rok 2019!
S pozdravem,
Kristýna Zbořilová

novýKarel Pacner (12.06.2017 23:46)

Vážená paní Zbořilová, tahle kniha by měla předběžně vyjít v 2019. Letos v srpnu bude na trhu 3. díl Géniů XX. století, před Vánocemi udělají dotisk Osudových okamžiků XX. století, příští rok v květnu vyjde 4. vydání Osudových okamžiků Československa a v září Čtvrtstoletí republiky (moje dopisy přátelům na Západ o stavu republiky, které píšu každé čtvrtletí od podzimu 1991). Před měsícem - pokud jste nepřehlédla - vyšel Tajný závod o Měsíc.

novýKristýna Zbořilová (12.06.2017 10:39)

Vážený pane Pacnere,
ráda bych se Vás touto cestou zeptala, kdy se můžeme těšit na vydání Vaší další knihy KONSTRUKTÉŘI RAKETOVÉHO VĚKU? Děkuji předem za informaci. Ať se Vám daří.
S pozdravem,
Kristýna Zbořilovánahoru | celkem: 1027 | stránka: «<12345>»

ed2006-2012 © kuks