Karel Pacner

novinář, který píše i knihy, nyní na odpočinku

dopisy čtenářů

povinné
povinné
povinný, nebude zveřejněn

ANTISPAM Sečtěte dvě a tři (číslovkou):

novýKarel Pacner (10.02.2018 00:18)

Pane Vosko, zkoušejte to v antikvariátech. Asi musíte mít trpělivost. Pravda je, že v antikvariátu Čejka, kam občas chodím, jsem je nikdy neviděl. Pro informaci: Loni mně vyšla kniha Tajný závod o Měsíc a teď v březnu má vyjít Kosmonauti na pokraji smrti.

novýMartin Vosko (09.02.2018 15:28)

Dobrý deň p. Pacner.
Mal by som záujem o knihy "Kolumbové vesmíru", ale ani internet mi zatiaľ nepomohol nájsť "zabudnuté" kusy.
Nemáte prosím informácie, kde by sa dali tieto výtlačky ešte získať, prípadne, či ich niekto nepredáva "použité".

Ďakujem za váš čas a prajem ešte veľa síl do ďalšieho písania.

novýKarel Pacner (01.02.2018 13:04)

Pane Sladký, děkuju za nabídku, tohle číslo mám.
Pane Drábek, o Šalgovičovi se to tvrdilo, ale potvrdit se to nedalo. V češtině kniha o nelegálech neexistuje, aspoň ji neznám. V angličtině a zvláště v ruštině po 1992 jich je dost, někteří psali "vítězné" memoáry.

novýTomáš Sladký (01.02.2018 10:50)

Dobrý den pane Pacnere,
mám pro vás takový tip. Čirou náhodou jsem v kontejneru na papír našel vyhozenou kompletní starou řadu National Geographic, vytáhl jsem náhodně asi 5 kusů. Vše originál v angličtině, asi to dědici vyhodili po nějakém čechoameričanovi. No a jeden z výtisků z roku 1969 kompletně a detailně popisuje přistání Apolla s prvními pozemšťany na Měsíci, asi na třiceti stránkách. Je to hodně autentické, psáno z pohledu tehdejsí doby a euforie, která panovala, s vizemi, že např. už jsou konkrétní plány pro vysazení člověka na Mars mezi lety 1985-1990.

Pokud byste to uvítal jako zdroj pro nějaký další Váš báječný článek třeba na Technetu, mohu Vám to zapůjčit k oskenování - jsem z Prahy.

novýStanislav Drábek (30.01.2018 10:45)

Dobrý den přeji, děkuji za obsažný článek o nelegálech a mám dotaz, jestli máte obdobné informace o nelegálech na území Československa (v této souvislosti se mluví např. o Viliamu Šalgovičovi). Případně kde bych si o tom něco přečetl buď ve vašich knihách nebo i v knihách jiných autorů.

novýAlžbeta Djurbová (26.01.2018 12:34)

Dobrý deň pán Pacner,

podobne ako čitatelia predo mnou by som aj ja mala záujem o Váš podpis do knihy Géniové XX. století. Vlastním celú trilógiu a patrí medzi moje najobľúbenejšie knihy vôbec, preto by som Vám chcela touto cestou zároveň poďakovať za to, že vedu popularizujete a najmä, že ste na český a slovenský trh priniesli taký skvelý prehľad života a výskumu desiatok významných osobností, o ktorých sa dnes bohužiaľ vie a hovorí čoraz menej. Vopred ďakujem za odpoveď a prajem Vám všetko dobré. Djurbová

novýJosef Kotva (14.01.2018 23:16)

Dobrý den. Mám stejný dotaz jako paní Vrbová - kde je možné Vás chytit? Mám řadu Vašich knih, tak alespoň ty papírové bych si rád nechal podepsat. Děkuji za odpověď.

novýKarel Pacner (12.01.2018 11:16)

Paní Vrbová, hned jsem vám odpověděl mejlem. Čekám, až se ozvete.

novýLucie Vrbová (07.01.2018 17:19)

Dobrý den, pane Pacnere,

právě jsem dočetla Tajný závod o Měsíc a chci vám napsat, že je to výborná kniha, moc jsem si ji užila. Jsem úplný laik, takže tam pro mě bylo spousta nových zajímavých informací. Jedním z důvodů, proč jsem se do knihy pustila bylo to, že mě kamarád začal přesvědčovat o tom, že Američani na Měsíci nikdy nebyli. Díky Vaší knize mám pro něho spoustu argumentů, kterými ho snad přesvědčím.

Moc se mi líbí, že jsou v knize fotky. A obzvlášť bych chtěla ocenit kapitoly o Apollo 11 a Apollo 13. I když vím, jak dopadli, tak to bylo napsáno tak výboorně, že jsem to četla se zatajeným dechem. Hodně mě také bavilo porovnávání Sovětského a Amerického kosmického programu v čase.

Je nějaká šance Vás někde "chytit" a získat do knihy Váš podpis? Kniha se mi moc líbí i vizuálně a rozhodně si ji chci nechat.

Děkuji

novýMilan Benček (21.12.2017 20:44)

Rusky dokument o Tolkacevovi

https://youtu.be/e2pYc3yNrG8nahoru | celkem: 1065 | stránka: «<12345>»

ed2006-2012 © kuks