Karel Pacner

novinář, který píše i knihy, nyní na odpočinku

dopisy čtenářů

povinné
povinné
povinný, nebude zveřejněn

ANTISPAM Sečtěte dvě a tři (číslovkou):

novýKarel Pacner (25.09.2017 08:51)

Pane Tothe, také mě Vašek zmizel z očí. Několikrát jsem se mu pokoušel dovolat, nikdy to nevyšlo. Teď jsem to zkusil znovu na číslo 732 673 277. Automat odpověděl, že se s ním nelze spojit. Tak nevím.

novýŠtěpán Tóth (25.09.2017 07:24)

Dobrý den pane Pacnere,
Jmenuji se Štěpán Tóth a pracuji v Severočeské vědecké knihovně.
Mám na vás prosbu. Je možné, že znáte, či jste znal pana Václava Panochu?? Mám dojem, že jsem vaše jméno zaslechl, ale nejsem si jist. Již delší dobu pátrám po jeho osudu. Před lety jsem mu pomáhal, když mu umřela maminka, pak jsem mu pomáhal, když se "naposledy" stěhoval do USA. Pak se na čas vrátil a ... najednou jakoby se po něm zem slehla. Celkem mi občas chybí jeho "Giv me five". Přeji vám pohodu do dalšího života a ať vás přátelé opouští co nejméně.
Štěpán Tóth

novýKarel Pacner (12.08.2017 16:31)

Vážená paní Bátorová, vypadá to jakoby se svět zbláznil. Myslím, že Trump pořádně neví, co chce, republikáni a generálové se ho snaží usměrňovat. Putin touží po obnově velkého SSSR a dělá na tom bez jakýchkoli zábran. Přesto se obě velmoci drží zpátky natolik, aby nevyvolávaly ostrou konfrontaci - uvědomují si možné důsledky. Kim dráždí Trumpa a má radost, když ten se na něj zlobí. Pršet z toho nebude, nanejvýš přeháňka.

novýMilan Bátorová (08.08.2017 23:33)

Vážený pane Pacnere, vaše knihy čtu od dětství a odjakživa mne udivoval váš záběr, přesah, a vůbec schopnost zdařile nastínit atmosféru té které éry. Proto by mne velice zajímalo, jak vůbec hodnotíte a vnímáte současnou politickou krizi mezi USA a Ruskem. Připadá mi, že reálně vnímající lidé musí nutně tonout v pochybnostech, protože dogmata, která Ruská federace vyvolává v posledních x letech Američané porušují s až neuvěřitelnou drzostí a entuziasmem. Děkuji vám za podpověď a přeju vám mnoho inspirace do další tvorby, kterou budu rád reflektovat.

novýPavel Amcha (04.08.2017 07:36)

Vážený pane inženýre, už jsme dlouho nebyli v kontaktu, ale jistě se rozpomenete. Nemyslím si, že byste neměl co na práci, ale přesto Vám pošlu něco k nakouknutí. I já se zařadil ve svých 71 letech mezi píšící lidstvo. Jedná se o srandu ve verších - limeriky. Více na http://limeriky.cz. Není tam zatím příliš mnoho limeriků a ententyků prezentováno, ale pokud na to budete mít náladu, mohu přidat čtyři stránky limeriků v příloze, ale musel bych mít Vaši soukromou adresu. Do této to přidat neumím. Ale posílat ji nemusíte, já se zlobit nebudu. Pokud Vás to všechno zaujme, budu vděčný za další rozšiřování vědomosti o mé příští knížce. Nic jiného mi nezbývá, když mě nikdo nezná, tak to zkouším dostat do povědomí všelijak.
S pozdravem
Pavel Amcha

novýKarel Pacner (03.08.2017 11:25)

Vážená paní Fajtová, je mi líto, ale anglický překlad mé knihy Osudové okamžiky 20. století neexistuje. Západní překladatelé nemají o literaturu faktu z našich končin velký zájem.

novýJana Fajtová (02.08.2017 09:50)

Dobrý den vážený pane Pacnere,
velmi rádi bychom poslali do ciziny našim příbuzným Vaši skvělou knihu Osudové okamžiky 20. století. Potřebovali bychom ji ovšem v anglickém překladu.
Mohl byste mi, prosím, sdělit zda je možno anglickou verzi Vaší knihy sehnat?
Moc děkuji za odpověď a jsem s pozdravem.
J. Fajtová

novýZuzana Sommerová (14.07.2017 12:13)

Dobrý den pane Pacnere,
pracuji pro agenturu Essential Communication a budeme spolu s Roskosmosem organizovat několik akcí k výročí Sputnika, Remka a Těreškovové, která budou letos na podzim a v příštím roce.

Chtěli bychom se s Vámi sejít, celou věc probrat, poradit se....
Můžete mi na Vás prosím dát nějaké kontakty - mail, telefon. Našla jsem pouze FCB a moc zde nekomunikuji

novýZuzana Sommerová (14.07.2017 12:11)

Dobrý den pane Pacnere,
pracuji pro agenturu Essential Communication a budeme spolu s Roskosmosem organizovat několik akcí k výročí Sputnika, Remka a Těreškovové, která budou letos na podzim a v příštím roce.

Chtěli bychom se s Vámi sejít, celou věc probrat, poradit se....
Můžete mi na Vás prosím dát nějaké kontakty - mail, telefon. Našla jsem pouze FCB a moc zde nekomunikuji

novýKarel Pacner (09.07.2017 23:20)

Vážený pane Černochu, nejsem tak ponořen do těchto věcí, to máte o mně příliš vysoké mínění. Vím, že se o tom občas diskutuje, ale nemyslím, že by se o to historici nějak víc přeli. Já jsem zaregistroval, že měli začátkem srpna k dispozici tři bomby, dvě odvezli na Tinian, třetí byla někde v USA, nejspíš v Los Alamos. Možná máte pravdu vy, že měli hotové celkem 4 bomby. Když se Stalin dověděl o Hirošimě a Nagasaki, dostal strach, že jich mají větší množství, a proto by je mohli použít proti němu, kdyby obsahoval Turecko kvůli úžinám. To mám z ruského pramene. Někde jsem viděl počty atomových bomb připravených k použití v následujících letech, ale nestáhl jsem si to, nepotřeboval jsem to. Pokud na něco přijdete, dejte vědět.nahoru | celkem: 1031 | stránka: «<12345>»

ed2006-2012 © kuks