Karel Pacner

novinář, který píše i knihy, nyní na odpočinku

dopisy čtenářů

povinné
povinné
povinný, nebude zveřejněn

ANTISPAM Sečtěte dvě a tři (číslovkou):

novýKarel (29.01.2008 18:33)

Vážený Pane Pacnere. Záměrně píši velké"P", protože se mi Vaše články líbí.Jako kluk jsem hltal Vaše knížky.No a dnes v pětašedesáti se těším Vašimi řádky na internetu. Díky, s úctou jmenovec.

novýGrovik (29.01.2008 11:01)

Gratuluji :-))

novýosina (28.01.2008 17:53)

Přesný rozsah kampaně tají ODS i agentura BigBoard, která celou předvolební agitaci ODS zastřešovala. „Vyúčtování bude k dispozici zhruba do jednoho měsíce. Podrobné účetnictví s fakturami asi nedostanete, ale hrubá data ano,” říká Pavel Bém. A sdílnější není ani Marek Pekárek, ředitel firmy BigBoard: „Není důležité, kolik nosičů je v kampani zapojeno, ale jakým způsobem je kampaň řízena.”

http://www.bezkorupce.cz/aktuality/bemuv-kviz-kolik-stala-kampan/

novýosina (28.01.2008 17:52)

http://www.blisty.cz/art/38565.html

novýKarel Pacner (26.01.2008 13:53)

Pane Skácele a pane Ruseku, už jsem vám odpověděl mailem, tohle je i pro ostatní.
Naše země patří k západní civilizaci. Rusko je jiná civilizace. Zatímco po 2. světové válce US Army chtěla z Evropy postupně odejít a jenom hrozba Moskvy plus žádosti některých západoevropských vlád je donutily, aby zůstala aspoň v SRN, Rudá armáda zůstala všude, kam vkročila - s výjimkou ČSR, až do 1968, ale snahy byly i dřív. Myslím si, že jedině přítomnost americké armády u nás je zárukou toho, že se nedostaneme zpátky pod Moskvu. To je moje argumentace, proč jsem pro základnu. Bohužel EU podléhá vábení ruské ropy a plynu stále víc - to je další riziko.
A teď k tomu financování. Na Neviditelném psu píše koordinátor iniciativy Ne základnám Petr Glivický mj, že bilboardy jim zdarma věnovala v prosinci firma Big Board Praha. Ale jeden čtenář upozornil, že tato firma patří do koncernu BB Group, který má sídla v Moskvě, Kyjevě, Minsku, atd. To je jasná odpověď na to, kdo financuje akci Ne základnám. Viz http://www.bigboard.cz/
Myslím, že se opakují 80. léta, kdy KGB měla velký podíl na protestech v záp. Evropě proti US raketám, které byly v podstatě odpovědí na instalaci sovětských raket u nás i jinde. Všechno je složitější, než na první pohled vypadá. A protože chci být svobodným člověkem, považuji za nutné se k tomu vyjadřovat.
Mimochodem, ti bývalí polistopadoví šéfové tajných služeb jsou někdejší disidenti, dva z okruhu Charty - jeden přímo signatář, druhý dělal spojku ven.

novýKarel Pacner (24.01.2008 16:05)

Pane Valach, díky za upozornění. Vzpomínám-li si dobře, informaci o třech skautech na Apollu 11 jsem převzal z nějakého houstonského deníku, když jsem byl v Houstonu v červenci 1969. Od té doby jsem to opakoval, teď už nebudu.

novýPetr Valach (24.01.2008 12:36)

Abyste ze mě taky něco měl, dodám zajímavou poznámku: Mike Collins není skautem. Dostal jsem od Milana Halouska tři nezávislé seznamy skautů v řadách amerických astronautů, příjmení Collins je tam jen Eileen, která předpokládám má s Mikem společného asi tak jako já s Chruščovem. Napsal jste v několika knížkách, že celá posádka Apolla 11 byla skautská, ale z těch přehledů jsem se dovděl, že jen Buzz a Neil. Ty seznamy můžu klidně poslat.

novýPetr Valach (24.01.2008 12:30)

Vážený pane Pacnere (nerad lidi oslovuju tituly), jsem rád, že Vás mohu na Vašem webu alespoň takto pozdravit, poděkovat Vám za velice milou a záslužnou činnost, a to i pro mě osobně (aniž si to uvědomujete). Nejhodnotnější jsou pro mě samozřejmě Vaše knihy.
Jsem s Vámi tak trochu na jedné lodi, protože jsem se před lety přihlásil do ČASu do AS, ale zatím jsem pro ni vůbec nic neudělal.
PV

novýJaroslav Matuška (23.01.2008 09:42)

Vážený pane inženýre,
souhlasil byste s uveřejněním Vašeho článku "Českou televizi nepotřebuji! A nechci ji platit!" na Virtually?
Včera jsem poprvé "objevil" Vaši web. Byl to krásný dárek k mým narozeninám /jsem ročník 1936/. Trochu možná potěším i Vás. OSTRK není nutné zakládat, paní Dědečková je dokonce jeho mluvčí. Na základě Vašeho článku jsem ji požádal o "oživení" tohoto obč. sdružení. A ona souhlasila, pokud se seženou "další lidi"... Věřím, že Váš článek byl takovým impulsem a ne posledním...

novýJan Dušátko (22.01.2008 22:55)

Vážený p.Pacner,
dovolím si zde reagovat na připomínku p. Jandy a zároveň se omlouvám za vložení linku. Veškeré skutečnosti ohledně torpedoborce Eldridge jsou popsány v knize p. Z. Háka. Po shlédnutí Detektoru jsem se domluvil s autorem i nakladatelem a oba dily knihy Zmizení“ torpédoborce Eldridge aneb elektromagnetické pole a vojenství jsou dostupne zde ke stažení:
http://www.dusatko.org/index.php?q=node/106nahoru | celkem: 1200 | stránka: «<112113114115116>»

ed2006-2012 © kuks