Karel Pacner

novinář, který píše i knihy, nyní na odpočinku

dopisy čtenářů

povinné
povinné
povinný, nebude zveřejněn

ANTISPAM Sečtěte dvě a tři (číslovkou):

novýOndřej Julínek (15.10.2017 23:00)

Vážený pane Pacnere a Strako, děkuji za Vaše odpovědi. Tajný závod o Měsíc jsem obratem koupil. Škoda, že nejsou Kolumbové k zakoupení aspoň jako elektronické knihy a jdou jen neoficiálně stáhnout, ukázky z knih na Technetu jsou výborné. Bohužel, reakci nakladatelství jsem očekával. Zkusím ještě ty antikvariáty. S pozdravem Ondřej Julínek

novýMartin Straka (15.10.2017 12:46)

Dobrý den, tady odpověď z nakladatelství Paseka:
Dobrý den,
dotisk těchto knih neplánujeme.

S pozdravem
Filip Mikeš
vedoucí obchodního oddělení

Jinak knihy jsem si stáhl v elektronické podobě, pan Pacner promine, teď jsem na knihy opravdu nikde nenarazil. Zkusím Tajný závod o Měsíc. Pane Julínku, určitě Vám někdo se stažením pomůže.


novýKarel Pacner (13.10.2017 18:16)

Pánové Strako a Julínku, obávám se, že Paseka dotisk Kolumbů vesmíru neplánuje. Zkuste se podívat do antikvariátů. Myslím, že někde mají i tu službu, že knihy u jiných prodejen vyhledávají. Pokud se týká Apolla, celé toto soupeření jsem vyložil v knize Tajný závod o Měsíc. Vyšla letos a Albatros počítá s tím, že kdyby byla rozebraná, bude ji nejméně do roku 2019, kdy bude 50. výročí Apolla 11, ji dotiskovat.

novýOndřej Julínek (12.10.2017 23:21)

Dobrý den pane Strako,
děkuji za informaci, budu rád, když se o odpověď z vydavatelství podělíte. Také bych preferoval papírovou verzi, pokud ale nebude v dohledné době dostupná, spokojil bych se i s elektronickou, bohužel zrovna tyto dvě knihy nemůžu nikde najít, takže pokud máte tip, kde dané knihy v elektronické formě zakoupit, budu rád, když dáte vědět.

novýMartin Straka (11.10.2017 16:49)

Dobrý den pane Pacnere,
shodou okolností jsme se dnes také rozhodl koupit obě knihy Kolumbové vesmíru, ale jsou vyprodané. Poslal jsem dotaz na vydavatelství Paseka, zda se neplánuje dotisk, uvidím co napíší. K sehnání v elektronické podobě samozřejmě je, ale papír je papír. Vaše knihy jsou velmi čtivě napsané, moc se mi líbí. Přeji Vám hodně zdravíčka a nápadů.

novýOndřej Julínek (11.10.2017 13:24)

Vážený pane Pacnere,
možná mi Vy nebo někdo z čtenářů těchto stránek pomůže. Snažím se sehnat knihy Kolumbové vesmíru (oba díly), vypadá to ale, že obě publikace jsou již delší dobu vyprodané. Nevíte náhodou, zda se chystá nějaký dotisk, případně zda jsou k zakoupení v elektronické formě?
Děkuji. S pozdravem Ondřej Julínek

novýKarel Pacner (06.10.2017 16:31)

Pane Ješo, je mi líto, ale podrobnosti neznám. Mám dojem, že ani ten člověk, co mě o tom asi po 10 letech vyprávěl, si to nepamatoval. Ale z toho, jakým způsobem o něj pečovali, si myslím, že to mohl být nějaký objekt ministerstva vnitra anebo ÚV KSS. Rozhodně nebydlel v normálním hotelu. A spíš to byla budova, kde mohl být sám, kde nebyli další hosté, současně ovšem tam anebo v nejbližším okolí muselo být dost místa pro ochranku StB.

novýmarek ješo (06.10.2017 11:56)

dobrý deň pán pacner som z mesta košice , zo slovenska a som váš veľký fanušík , najmä vašich kníh o kozmonautike a vede . v knihe hlavný konštruktér a aj v knihe kolumbové vesmíru som našiel informáciu že sergej pavlovič koroljov býval počas svojej jedinej návštevy československa aj na štrbskom plese vo vysokých tatrách . neviete náhodou v ktorej budove presne koroljov počas svojho pobytu vo vysokých tatrách býval ? nenašiel som na štrbskom plese ani vo vysokých tatrách ani jednu pamätnú tabuľu ani na internetovej stránke štrby alebo mesta vysoké tatry nič o koroljovovom pobyte z roku 1964 nepíšu . prajem pevné zdravie a veľa úspechov

novýTimur Kashapov (04.10.2017 09:08)

Dobry den pane Pacnere.
Chtel bych Vas pozadat o rozhovor. Mel byste cas to udelat?
Dekuji.

novýKarel Pacner (03.10.2017 18:29)

Milý Davide,
tam pracovala buď civilní rozvědka, která spadá pod ministerstvo vnitra, anebo Vojenská zpravodajská služba, která patřila pod ministerstvo obrany. Obraťte se na tiskové mluvčí obou ministerstev. Ale já si nedovedu představit, že by čtvrt století po listopadovém zvratu mohlo být něco takového zavřeno. Také zkuste historika dr. Prokopa Tomka - prokop_t@yahoo - s tím, že vás za ním posílám. Mohl by o tom něco vědět. Držím vám palce. Případně mně napište, jak jste dopadl - adresa karel.pacner@mfdnes.cz.nahoru | celkem: 1027 | stránka: «<12345>»

ed2006-2012 © kuks